Dárkový certifikát

Hledáte vhodný dárek pro svého kamaráda, kamarádku, manžela, syna, dceru či šéfa? Obdarujte je nevšedním dárkem v podobě dárkového poukazu - povolávacím rozkazem. Takový dárek nikoho nezarmoutí, pobaví a navíc si užije hry paintballu na jím vybraném místě.. Zkrátka užije si střílečku podle svého.

Platnost dárkového poukazu

Každý dárkový poukaz platí celý rok od jeho zakoupení. Tzn., že obdarovaný bude mít spoustu času, takový poukaz uplatnit.

Objednávka

Objednejte si jednoduše přes formulář ZDE, povolávací rozkaz vám zašleme v elektronické podobě k vytištění na barevné tiskárně.

Pravidla

  • Dárkový poukaz - povolávací rozkaz (dále jen poukaz) lze uplatnit pro čerpání a úhradu všech služeb nabízených a poskytovaných veřejnosti paintballovou půjčovnou (IČ 161 14 141).

  • Tyto služby jsou uveřejněny (včetně jejich cen) na webové adrese www.paintball-borec.cz a pro jejich čerpání je nutná předchozí rezervace (viz sekce Kontakt). Služby se řídí dle ceníku platného v den objednání služeb a nikoliv v den zakoupení poukazu.

  • Po vypršení platnosti poukazu ho není možno uplatnit a domáhat se poskytnutí služeb či vrácení peněz vynaložených na jeho nákup.

  • Poukaz lze uplatnit pouze jednorázově a na použitý poukaz nejsou vraceny finanční prostředky

  • Poukaz je vázán na osobu (jméno, telefon, email) uvedenou při nákupu (případně na samotného kupujícího). Každý vydaný poukaz dostane unikátní číslo ke kterému je vázán datum vydání a osoba obdarovaného. Poukaz není cenná listina, je to pouze dárkový list, kterým uděláte radost obdarovanému. Cenný je zápis osoby při nákupu.

  • Kopírování, padělání, napodobování, upravování, svévolné vydávání, jakož i jiné falšování tohoto poukazu je zakázáno a řídí se obecně závaznými předpisy platnými v ČR.


Copyright 2003 - 2021 by Paintball-Borec.cz | Design by <°)))X


Partneři webu

Odkazy:Paintballová půjčovna Praha Adresa: Náchodská 787/31, Praha 9, Praha. Telefon: 777 192 678.
Obchodní podmínky